Červenec 2011

WOTNT kostými

31. července 2011 v 8:05 | VerU
Momentálně se hodně rozebírá, že Sel má na WOTNT dva kostýmy velmi podobné koncertovým kostýmům Cheryl Cole. Nedivím se Sel že když ji obdivuje tak se jí nechala inspirovat, vždytˇ na tom nic není.

Bazén, Florida 29.7.2011

31. července 2011 v 7:54 | VerU
Před včerejškem byla Sel relaxovat u bazénu. Měla hezké plavky. Ale paparazzi si mohly odpustiit fotky na lehátku jak si opaluje záda.NerozhodnýJinak sem ráda že si odpočinula když má to turné musí být unavená.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Live Chat

31. července 2011 v 7:46 | VerU
Včera Selena měla LIve Chat v 13:00 amerického času což je 19:00 našeho času. Já ho bohužel neviděla naživo ale na video se musím podívat. Ale slyšela jsem že tam mluvily o Česku !!! Je to vážně skvělý !!! Live Chat najdete TADY !!!!

WOTNT-Boca Raton, Florida 28.7.2011

31. července 2011 v 7:26 | VerU
Ahoj omlovám se že sem tu dlouho nebyla jaksi blbnul internet tak sem se sem nemohla dostat.
No a tedˇ k Sel, konečně tu sou fotky z We Own The Night Tour které odstartovalo 28.7. v Boca Raton na Floridě. Jsem vážně moc štˇastná že už můžem vidět fotky z turné. Seleně to moc slušelo mněla na sobě krásné kostými a bylo jich vážně hodně na fotkách nějsou všechny. Těším se na další fotky z WOTNT.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Sel pro Guardian UK

26. července 2011 v 11:38 | VerU
Selena mluvila s Guardian UK v pěti bodech o svém stylu.

1. Módní povědomí je pro mě relativně nové. Když jsem byla mladší, byla jsem divoška: tričko, úzké džíny a Coverse byly pro mě každodenní uniformou. Dorostla jsem do lásky k módě v poslední době i díky focením photoshootů.¨
2. Jsem ovlivňována a inspirována mým okolím: cestuju po světě, vidím, jak se šaty hereček a hudebnic. Nakupování a pozorování lidí v Londýně je úžasné - mám ráda hlavně All Saints a Topshop.
3. Můj styl je klasický. Den za dnem nosím tričko, džíny, boty a doplňky s šátky a šperky. Na červeném koberci ráda vypadám elegantně a když dělám hudbu, jdu více do dráždivého stylu.
4. Mám ráda jednoduchost. Denní oblečení herečky Rachel Bilson je úžasné - čisté linie a ne moc úzkostlivé. Gwyneth Paltrow vypadá úžasně na červených kobercích. To je druh o který usiluju.
5. Jsou momenty, kdy se cítím ve své kůži nesvá, ale celkově jsem spokojená. Jsem pořád dost mladá, takže můžu jíst jídlo, které mám ráda - miluju těstoviny - a nemusím se starat o cvičení, ale musím se sebou vyrovnat.

Scany z ELLE Mexico

26. července 2011 v 11:24 | VerU
Tak tohle jsou ostatní scany z ELLE Mexico. Jsou vážně překrásné, ten shoot se jim vážně moc povedl. Nádherná je ta třetí a čtvrá. No všechny fotky jsou naprosto dokonalý...
O.C. Fair , 24.7.2011

25. července 2011 v 16:16 | VerU
Sele na mněla včera koncert na O.C. Fair, byly tam obrovské davy lidí. I mnoho známích celebrit tam přišlo, přšel tam dokonce Justin a zaspíval jako překvapení 2 písničky ! Byla tam například Bella Thorne, Kenton Duty a Roshon Fegan ze Shake It Up, Maria Cannals-Barrera a Justin, který si napsal na Twitter:
" @selenagomez dnes v noci sis vedla skvěle. jsem na tebe pyšný "
Selena ten večer vážně skvěle spívala !! To si myslím já no posuďte sami...Ale podle mně to bylo vážně krásné.


Seventeen INTERVIEW

25. července 2011 v 15:19 | VerU
ST: Tvůj film, Monte Carlo, je celý o růstu a posunu dál - maturita a první samostatná cestá. Cítíš se taky tak svobodná jako Grace?
Sel: " Jo, rozhodně jsem toho v poslední době dost získala. Jela jsem na dovolenou před Nový rok s přáteli, poprvé bez rodičů. Bylo to moc zábavné. Cítím se jako že jsem na místě, které mi víc patří. Je to hezké. "
SV: Cestování s přáteli je určitě významný milník. Koho by sis chtěla vzít na cestu do Paříže (nebo do Monte Carla)?
Sel: " Moc ráda bych jela na dovolenou s Taylor Swift. Byla jsem schopná přiletět do Nashvillu abych ji viděla a ona taky jezdí často do LA, ale bylo by krásné jet pryč. Byla by to opravdu zábava. Znám Taylor už tři roky, takže jsme v bodě, kdy jsem tu prostě jedna pro druhou. "
ST: Je to tvoje nejlepší kamarádka?
Sel: " Jsem v bodě, když je označení 'nejlepší přítel' směšné. Jestli máte ve svém životě tři lidi, kterým můžete věřit, jste ti nejšťastnější lidé na světě. Mám spoustu úžasných lidí ve svém životě - nejspíš 5, kolektivně - kterým můžu říct vše. Je to Jennifer Stone, moje kamarádka Ashley, Taylor a moje sestřenice s bratrancem. "
ST: Bylo to pro tebe vždy s přáteli jednoduché? Nebo jsi měla nějaké přátelství, které se rozpadlo?
Sel: " Ano. Narážíte na lidi, kteří byli ve vašem životě a pak je to jako 'Wow, nemůžu uvěřit, že ta osoba byla někdy skutečně v mém životě'. Ale lidí jsou ve vašem životě na sezóny, z různých důvodů a vy se tak učíte lekce. Rostete a měníte se, eventuelně můžete přejít z pocitu, že máte všechny tyhle přátelé na pocit, že nemáte nikoho, protože se cítíte zmatení ale jste šťastní, že jsou tam aspoň lidi, kterým můžete opravdu věřit. "
ST: A když tě člověk zradí, dalas někdy někomu druhou šanci?
Sel: " Věřím ve druhé šance, ale nevěřím ve třetí či čtvrté šance. Ráda mluvím do věcí a vždycky chci za sebe nechat slova pracovat, když někoho opravdu miluju, ale nakonec, když stejně nemohou opravit, to co je špatně nebo udělali něco a pak v tom pokračovali, pravděpodobně se už kvůli nikomu nezmění. Nemůžete změnit člověka. Jennifer Stone mi už tisíckrát řekla: ' Jestli chceš přátelit s lidmi, co ti dvakrát něco provedli, nepřekrajuj se v půlce, abys jim pomohla'. "
ST: Stejně jako přátelé, kteří se změnili nebo si něčím prošli, tak sis vlastně prošla s Demi. Jste si vy dvě pořád tak blízké ?
Sel: " Ano, samozřejmě. Je tu množství lásky, které tu je bez ohledu na to, co zmizelo, co bylo roztrženo, bez ohledu na situaci. Existují určití lidé, které budu vždycky, vždyckyy milovat, takže kdyby cokoliv, toto mi připomene, jak moc ji opravdu miluju. "
ST: Je to tak krásné vidět tě, jak se otevíráš pro lásku tímhle způsobem. Cítíš, že už jsi byla někdy předtím zamilovaná?
Sel: " Nevím. Možná jsem měla první lásku a zlomené srdce, ale odrazem toho je, že nevím, jestli to láska byla. Myslím, že mi bylo 15 a říkala jsem si 'O můj bože! Vím, že jsem zamilovaná. Jednou si ho vezmu'. Takže si nemyslím, že to byla láska. Myslím,že čím jsem starší a mám větší zkušenosti se vztahy, možná to vyzkouším. Momentálně vlastně nevím, jestli jsem byla někdy zamilovaná. "
ST: Ale když ses cítila jako zamilovaná, jak ses s tím vypořádala když byl konec?
Sel: " Bylo to velmi emocionální. Když jsem si procházela mým prvním rozchodem, myslela jsem si, že je konec světa, že umřu když nebude v mém životě. Bylo dobré vyplakat se a jen tak křičet nebo zavolat kamarádkám uprostřed probrečených nocí. Nemůžete přestat a říct si ' Jak to můžu udělat, aby to odešlo?'. Musíte cítit bolest a projít si tím. Každý den je pak lepší. Protože když jste zamilovaní, dáváte vše a ta osoba je váš život. Takže každý den získáváte více sama sebe a pak je vám líp. "
ST: Vztahy v minulosti sis nechávala jen pro sebe, ale s Justinem ses všem ukázala dokonce i sladěným oblečením na Oscarech.
Sel: " Já vím. Byl to náš ples. "
ST: Měla jsi také šaty s živůtkem?
Sel: " Ne, ale měly být!"
ST: Je tu nějaký důvod, proč ses rozhodla být s Justinem víc otevřenější?
Sel: " Nemám ráda schovávání. Ráda mám některé věci jen pro sebe, ale na konci dne, je mi osmnáct a zamilovala jsem se. Ráda se bavím s lidmi a zkoumám sama sebe a jsem s tím spokojená. "
ST: Od toho co jste otevřenější, prošla sis těžkým obdobím se fanoušky Justina. Pamatuješ si, když jsi byla mladší a byla jsi zamilovaná do celebrity?
Sel: " Děláte si ze mě srandu? Pořád si myslím, že Zac Efron bude můj manžel. "
ST: Slyšeli jsme, že je k mání...
Sel: " Ne. To bych neudělala. Na to mám Vanessu (Hudgens) moc ráda. "
ST: Máš něco, co by sis teď přála říct fanouškům Justina?
Sel: " Vidím tu vášeň mnoha holek a je to krásné. Moc se mi to líbí. Opravdu. Je to speciální. "

Nová reklama pro DOL

24. července 2011 v 9:57 | VerU
Objevila se nová reklama pro Dream Out Loud. Je fakt moc hezká...

Další scan ELLE (Mexiko)

23. července 2011 v 11:49 | VerU
Objevil se další scan z Mexického ELLE. Je sice trochu nekvalitní ale Sel to tam sluší. Má tam krásné šaty.

ELLE

23. července 2011 v 9:40 | VerU
Selena bude v srpnu na obálce mexického ELLE...

Happy Birthday Selena !

22. července 2011 v 13:36 | VerU
Dneska má Selena 19 let ! Přeju jí VŠECHNO NEJLEPŠÍ! HODNĚ ŠTĚSTÍ, LÁSKY, ŮSPĚCHŮ, HODNĚ FANOUŠKŮ PO CELÉM SVĚTĚ...(než bych všechno vyjmenovala byly byhom tady hodně dlouho) MILUJU TĚ ! ŠTASTNÉ DEVATENÁCTÉ NAROZENINY SEL ! <3 <3 <3
Tohle je přání co sem pro Sel vyrobila....

A taky sem jej poslala do jednoho narozeninového programu pro Sel na SG-ALL a vzniklo z toho tohle.....
PS.- Moje přání je tam v 2:12

Mikrofony na WOTNT

21. července 2011 v 20:36 | VerU
Krásné obrázky mikrofonů na We On The Night Tour které začne zanedlouho 28.7.!

imagebam.com

Cesta do studia 20.7.2011

21. července 2011 v 11:26 | VerU
Včerejší fotky, jak jde Sel do studia. Měla na sobě náušnice a tílko z Dream Out Loud. To tílko se mi strašně líbí určitě si ho koupím jak bude Dream Out Loud u nás.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Birthday Plans E!Online

21. července 2011 v 11:04 | VerU
Sel mluvila s E!Online o svých narozeninových plánech a jěště k tomu můžeme vidět stage jejího turné !
Je vážně velké ! A moc pěkné ! A turné začne už za týdet to je 28.7. ! Už se těším na videa a fotky z něj...

E! Online UK

20. července 2011 v 20:50 | VerU
Selena mluvila s britským E! mluví ohledně narozeninových plánů, turné a voňavce...

Narozeniny: " Myslím, že pro mě máma něco naplánovala. Na nic se neptám, takže v podstatě budu celý den na zkoušce na turné. Možná půjdu večer na večeři s rodinou. Pěkná nuda. "
Ptali se jí taky na to jestli bude v den narozenin s Justin Bieberem: " Vlastně myslím, že bude zrovna v Atlantě. Ale to je OK. Všichni musíme pracovat. "
Ohledně parfému: " Na mé voňavce jsem pracovala už skoro rok. Jsem nadšená, protože je to něco, co mě zajímá... Už dělám proces, kdy zkouším vonné složky, navrhuju deisgn a kampaň a všechno ostatní, takže to bude zábava. "
O nadcházejicím turné: " Jsem nadšená, protože si nemyslím, že by mě moji fanoušky nebo kdokoliv někdy viděli v tomto světle. Budu mít tanečníky. Budu poprvé tancovat. Bude to opravdu zábava. Budu dělat jiný druh show. "

Změna :)

20. července 2011 v 14:56 | VerU
Změna nový desing nastavým už dnes !!!

Odchod z Geoffrey Restaurant, Malibu, 18.7.2011

20. července 2011 v 10:18 | VerU
Fotky z odchodu z Geoffey Restaurant. Sluší jí to tam....

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fantasma De Amor cover !

19. července 2011 v 22:14 | VerU
Našla sem cover k Seleniné písničce Fantasma De Amor (španělská verze Ghost Of You která bude na Deluxe Edition When The Sun Goes Down) Je na tom coveru krásná a písnička taky tady obě dvě písničky máte jedna anglicky Ghost Of Yoy a jedna španělsky Fantasma De Amor....
Bella Thorne

19. července 2011 v 22:02 | VerU
Bella Thorne napsala an Twitter že jde v neděli na Selenin koncert ! Ten se bude konat v Costa Mesa to je v Kalifornii.
Bella napsala na Twitter-"NADŠENÁ pro koncert Seleny Gomez tuto neděli... kdo tam jde ?"