Můj Super Víkend

10. dubna 2011 v 9:29

Selena popsala britskému Telegraph svůj dokonalý víkend :)) Miluju takové psaní:)
" V pátek dělám živé vystoupení při natáčení Kouzelníků z Waverly Place, - hraju Alex Russo - což neskončí minimálně do 21 hodin. Jsem vyčerpaná, protože celý týden vstávám v 7 hodin na zkoušky a natáčení, pak si jdu nechat udělat vlasy a make up a natáčím show v přítomnosti 200 dětí a pak je najednou 9 (večer) pryč. Slyšíte je, jak se smějí, mají vaše plakáty a nosí trička s Kouzelníkama a najednou máte energii.
Po tom všem, vždycky říkám 'měli bysme jít něco dělat', což obyčejně znamená večeři s ostatníma z obsazení někde v Los Angeles. Když s nima nejdu, tak jdu do PF Chang's. Máte to u vás v Británii? Je to čínská restaurace, kde jsou opravdu výborné vajíčkové sendviče.
V ideálním světě bych víkend trávila v Texasu, což by znameno chytnout let z LA. Narodila jsem se v Grand Praire, městě v Dallas County, a absolutně miluju, když tam můžu být se svými prarodiči.
Odpoledně bych strávila s mojí babi a pak bych překvapila mou 11-ti letou sestřenici Brooke tím, že bych i vyzvedla ze školy. Udělá mi to radost na celý den, když vidím její výraz když mě spatří ze školních dveří.
Máme Starbucks hned vedle babiččina domu, takže se tam scházíme když přijedu zpět do Texasu. Brooke a já jedeme za přáteli a pak si autem přijedeme pro horkou čokoládu. Moji přátelé a já jsme se neviděli hrozně dlouho, takže spolu trávíme co nevíc času.
Na zpáteční cestě k babičce jdeme do Blockbuster a půjčíme si pár hororů, protože to je moje specialita. Miluju, když se můžu bát u filmů jako je Halloween nebo Tajemství loňského léta.
Ležíme na spoustě matrací v obýváku a děláme si party se spoustou popcornu a nezdravým jídlem a usínáme během sledování filmů. Moc toho ale nenaspíme, protože nemůžeme přestat mluvit.
V sobotu vstáváme brzy a jdeme na snídani do Cracker Barrel. Je to úžasná restaurace v jižním stylu a dělají úplně nejlepší palačinky a máslomléčné sušenky a domácí chlebíčky se sýrem a cibulí. Obvykle si řeknu o stůl poblíž krbu, protože je to útulné a rozkošné.
Pak jdeme do Galleria v Dallasu, což je můj úplně nejoblíbenější obchoďák. Když jsem doma, miluju nákupy s přáteli a pomáhání s vybíráním. V Galleria je Banana Republic, American Girl, Macy's, Abercrombie & Fitch a Saks Fifth Avenue. Je tam také kluziště, ale my jsme obyčejně moc zaměstnaní zkoušením oblečení.
Moje babička vaří, když přijdeme domů a já jí pomůžu nachystat stůl. Doufám, že tam bude celá má rodina: Nana, Poppa, máma, nevlastní táta, dvě sestřenice/bratranci a tři moji nejlepší přátelé. Navštívím všechny přátele a rodinu, když jsem v Texasu, ale jsou tak také lidé, se kterými cestuji vždy.
Pak jíme pečené kuře s máslovou kaší s pepřem a sýrové brambory mojí mámy, což jsou rozsekané brambory se sýrem zapečné v troubě s cibulí, pak si dáme dort nebo zmrzlinu jako dezert. Děda a já máme rádi Rocky Road se spoustou mandlí, čokoládou a marshmallow.
Pak si uděláme holčičí noc se sestřenicí Priscillou - je o 6 měsíc§ starší než já a je jako má sestra, protože ani jedna nemáme sourozence. Moji rodiče se rozvedli, když mi bylo 5. Priscilla a já jsme strávily roky oblékáním se, chozením na barbecue party a chozením ven s jejími přáteli, o kterých si myslím, že jsou už i moji přátelé. Domů se dostanu kolem půlnoci a chvíli si ještě popovídám s babičkou a mámou, které chtějí slyšet o mém večeru.
V neděli nejspíš spím, protože na to nikdy nemám čas přes týden a pak jdeme všichni na oběd do West Village v Dallasu. Je to opravdu rozkošný outdoorový obchoďák v centru New Yorku se stovkami obchodů.
Moji přátelé a já jdeme pak na bowling. Nejsem v tom dobrá, ale je to opravdu zábava. Ráda se nazývám jinými jmény na tabuli s výsledky, jako třeba Princess Fancypants nebo Cheryl Cole.
Teď už se blížím svému odletu do Kalifornie, takže strávím zbytek odpoledne doma s rodinou. Jsem vždycky opravdu smutná, když odjíždím. Sedneme si a říkáme si, co mě čeká a babička vytáhne moje fotky z dětství a mámin první shoot, když začala jako herečka a pak můj první shoot, na kterém mi je 7 a začala má herecká kariéra.
V Kalifornii je o dvě hodiny míň než v Texasu, takže když přistanu v LA získám čas. Zavolám Jennifer, která hraje moji nejlepší kamarádkou v Kouzelnících z Waverly a řeknu: ' Potřebuju tě vidět.'. Nechci totiž být v neděli sama, takže jdu na večeři do Maggiano's, italsko- americké restaurace ve Farmers Market nebo se dívám na filmy.
Když se konečně dostanu do postele, přečtu si můj nejnovější scénář Kouzelníků. Pak se dívám na Přátelé, protože je to moje nejoblíbenější show a vždycky u toho usnu. To je můj zvyk nedělního večera. "
Věříš ve spirituální svět?
" Věřím v pozitivní energii. Můj táta říká, že když chytnete zimnici, někdo přechází přes váš hrob a to mě opravdu děsí. "
Inspirace?
" Cheryl Cole. Miluju ji."
Kdybys dělala jiné povolání, jaké by to bylo?
" Byla bych šéfkuchařka. "
Poslední film, který jsi viděla?
" Rochod! (The Break-Up). Mám to v notebooku a nemůžu se přestat na to dívat. "
Nejoblíbenější restaurace?
" Maggiano's v Los Angeles."
Pláž nebo sníh?
" Lyžování. Právě máme sníh v Texase."
Jak relaxuješ?
" Miluju bublinkovou koupel."
Co tě nejvíc irituje?
" Neslušní lidé. "
V dalším životě chci být...
" Pták."
Moje poslední večeře byla...
" Pikantní špagety."
Moje nejoblíbenější věci:
Moje tepláky - mám jich hrozně moc
Taylor Swift. Mluvím s ní každý den.
Zpěv a tanec
Moje rodina
Nákupy oblečení
Chození na filmy
Moji zachránění psi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama