Duben 2011

Monte Carlo plakát

30. dubna 2011 v 12:01
Objevil se oficiální plakát pro Monte Carlo! Je úplně nádherný a já už z toho fakt šílím, že to nemůžu vidět hned :) Jinak ještě přidávám video z MTV, kde mluví herci z MC o filmu :)
Japonský časopis Gimmie

30. dubna 2011 v 11:56
Právě jsem našla novou obálku japonského časopisu Gimmie, kde je právě Sel na obálce !!!!

Nové Album

24. dubna 2011 v 13:29
Důvěryhodné zdroje potvrdily, že na Seleniném třetím albu se objeví píseň 'Dark Party'. Fakt se na její nové album moc těším.New Shoot

24. dubna 2011 v 13:25
Objevila se krásná fotka z nového shootu, je fakt nádherná. Je pro PopEater

Konec 3.série WOWP

21. dubna 2011 v 10:20
Konec 3.série Wizards Of Waverly Place.Tady posílám malou ochutnávku která běží na Disney Channel.

Nejkrásnější zpěvačky na světě

18. dubna 2011 v 11:05
Byl sestaven žebříček nejkrásnějších zpěvaček USA a naše Selenka se umístila z 50. zpěvaček na krásném 11.místě s čímž nesouhlasím měla by být tak 3.

1. Beyonce
2.Christina Aguilera
3. Britney Spears
4. Shakira
5. Katy Perry
6. Avril Lavigne
7. Kelly Clarkson
8. Anahí
9.Ashley Tisdale

Sel a nová kolekce oblečení.....

17. dubna 2011 v 16:32
Sel a její nové fotky které nafotila v nové kolekci šatů.........Send It On

17. dubna 2011 v 11:11

Ramona & Beezus

13. dubna 2011 v 17:16
Ramona & Beezus už je v prodeji v České republice! U nás se to jmenuje jen jednoduše 'Ramona' a na internetu se dá zakoupit do 400 Kč. Pokud byste si to chtěli objednat, tak na Bontonland, kde si můžete DVD zakoupit za 379 Kč . Jinak je to také už i ke stažení s českým dabingem, stačí, když si na uloz.to zadáte 'Ramona CZ dabing'. :)) Já se na to s českým dabingem podívám zítra, tak jsem zvědavá, jak to nadabovali :) Jinak snažíla jsem se to najít ke koupi i naKupuj DVD kupuj ZDE .


Fotky pro Paper Magazine

13. dubna 2011 v 17:06
Tři nové fotky z photoshootu pro Paper Magazine, kteří Selenu zařadili do Most Beauthiful People 2011 (mimochodem, není se čemu divit, že :)). Ta první fotka už se objevila před pár týdny, ale zapomněla jsem ji sem dát, tak to teď napravuju :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V Disneylandu , Kalifornie , 9.4.2011

12. dubna 2011 v 16:39
Selena byla v sobotu 9.4.2011 v Disneylandu v Anaheim v Kalifornii. Jak sama psala na Twitteru, užívala si den s rodinou, takže na fotkách můžete vidět Seleninu maminku Mandy, Briana a kamarádku Ashley Cook. Upřímně bych byla raději, kdyby tyto fotky vůbec nebyly, protože by to znamenalo, že je paparazzi třeba nechali na pokoji, ale to už je prostě úděl tohoto povolání :((
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

MTV

10. dubna 2011 v 9:37
Fotky ze show The Seven na MTV :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Můj Super Víkend

10. dubna 2011 v 9:29

Selena popsala britskému Telegraph svůj dokonalý víkend :)) Miluju takové psaní:)
" V pátek dělám živé vystoupení při natáčení Kouzelníků z Waverly Place, - hraju Alex Russo - což neskončí minimálně do 21 hodin. Jsem vyčerpaná, protože celý týden vstávám v 7 hodin na zkoušky a natáčení, pak si jdu nechat udělat vlasy a make up a natáčím show v přítomnosti 200 dětí a pak je najednou 9 (večer) pryč. Slyšíte je, jak se smějí, mají vaše plakáty a nosí trička s Kouzelníkama a najednou máte energii.
Po tom všem, vždycky říkám 'měli bysme jít něco dělat', což obyčejně znamená večeři s ostatníma z obsazení někde v Los Angeles. Když s nima nejdu, tak jdu do PF Chang's. Máte to u vás v Británii? Je to čínská restaurace, kde jsou opravdu výborné vajíčkové sendviče.
V ideálním světě bych víkend trávila v Texasu, což by znameno chytnout let z LA. Narodila jsem se v Grand Praire, městě v Dallas County, a absolutně miluju, když tam můžu být se svými prarodiči.
Odpoledně bych strávila s mojí babi a pak bych překvapila mou 11-ti letou sestřenici Brooke tím, že bych i vyzvedla ze školy. Udělá mi to radost na celý den, když vidím její výraz když mě spatří ze školních dveří.
Máme Starbucks hned vedle babiččina domu, takže se tam scházíme když přijedu zpět do Texasu. Brooke a já jedeme za přáteli a pak si autem přijedeme pro horkou čokoládu. Moji přátelé a já jsme se neviděli hrozně dlouho, takže spolu trávíme co nevíc času.
Na zpáteční cestě k babičce jdeme do Blockbuster a půjčíme si pár hororů, protože to je moje specialita. Miluju, když se můžu bát u filmů jako je Halloween nebo Tajemství loňského léta.
Ležíme na spoustě matrací v obýváku a děláme si party se spoustou popcornu a nezdravým jídlem a usínáme během sledování filmů. Moc toho ale nenaspíme, protože nemůžeme přestat mluvit.
V sobotu vstáváme brzy a jdeme na snídani do Cracker Barrel. Je to úžasná restaurace v jižním stylu a dělají úplně nejlepší palačinky a máslomléčné sušenky a domácí chlebíčky se sýrem a cibulí. Obvykle si řeknu o stůl poblíž krbu, protože je to útulné a rozkošné.
Pak jdeme do Galleria v Dallasu, což je můj úplně nejoblíbenější obchoďák. Když jsem doma, miluju nákupy s přáteli a pomáhání s vybíráním. V Galleria je Banana Republic, American Girl, Macy's, Abercrombie & Fitch a Saks Fifth Avenue. Je tam také kluziště, ale my jsme obyčejně moc zaměstnaní zkoušením oblečení.
Moje babička vaří, když přijdeme domů a já jí pomůžu nachystat stůl. Doufám, že tam bude celá má rodina: Nana, Poppa, máma, nevlastní táta, dvě sestřenice/bratranci a tři moji nejlepší přátelé. Navštívím všechny přátele a rodinu, když jsem v Texasu, ale jsou tak také lidé, se kterými cestuji vždy.
Pak jíme pečené kuře s máslovou kaší s pepřem a sýrové brambory mojí mámy, což jsou rozsekané brambory se sýrem zapečné v troubě s cibulí, pak si dáme dort nebo zmrzlinu jako dezert. Děda a já máme rádi Rocky Road se spoustou mandlí, čokoládou a marshmallow.
Pak si uděláme holčičí noc se sestřenicí Priscillou - je o 6 měsíc§ starší než já a je jako má sestra, protože ani jedna nemáme sourozence. Moji rodiče se rozvedli, když mi bylo 5. Priscilla a já jsme strávily roky oblékáním se, chozením na barbecue party a chozením ven s jejími přáteli, o kterých si myslím, že jsou už i moji přátelé. Domů se dostanu kolem půlnoci a chvíli si ještě popovídám s babičkou a mámou, které chtějí slyšet o mém večeru.
V neděli nejspíš spím, protože na to nikdy nemám čas přes týden a pak jdeme všichni na oběd do West Village v Dallasu. Je to opravdu rozkošný outdoorový obchoďák v centru New Yorku se stovkami obchodů.
Moji přátelé a já jdeme pak na bowling. Nejsem v tom dobrá, ale je to opravdu zábava. Ráda se nazývám jinými jmény na tabuli s výsledky, jako třeba Princess Fancypants nebo Cheryl Cole.
Teď už se blížím svému odletu do Kalifornie, takže strávím zbytek odpoledne doma s rodinou. Jsem vždycky opravdu smutná, když odjíždím. Sedneme si a říkáme si, co mě čeká a babička vytáhne moje fotky z dětství a mámin první shoot, když začala jako herečka a pak můj první shoot, na kterém mi je 7 a začala má herecká kariéra.
V Kalifornii je o dvě hodiny míň než v Texasu, takže když přistanu v LA získám čas. Zavolám Jennifer, která hraje moji nejlepší kamarádkou v Kouzelnících z Waverly a řeknu: ' Potřebuju tě vidět.'. Nechci totiž být v neděli sama, takže jdu na večeři do Maggiano's, italsko- americké restaurace ve Farmers Market nebo se dívám na filmy.
Když se konečně dostanu do postele, přečtu si můj nejnovější scénář Kouzelníků. Pak se dívám na Přátelé, protože je to moje nejoblíbenější show a vždycky u toho usnu. To je můj zvyk nedělního večera. "
Věříš ve spirituální svět?
" Věřím v pozitivní energii. Můj táta říká, že když chytnete zimnici, někdo přechází přes váš hrob a to mě opravdu děsí. "
Inspirace?
" Cheryl Cole. Miluju ji."
Kdybys dělala jiné povolání, jaké by to bylo?
" Byla bych šéfkuchařka. "
Poslední film, který jsi viděla?
" Rochod! (The Break-Up). Mám to v notebooku a nemůžu se přestat na to dívat. "
Nejoblíbenější restaurace?
" Maggiano's v Los Angeles."
Pláž nebo sníh?
" Lyžování. Právě máme sníh v Texase."
Jak relaxuješ?
" Miluju bublinkovou koupel."
Co tě nejvíc irituje?
" Neslušní lidé. "
V dalším životě chci být...
" Pták."
Moje poslední večeře byla...
" Pikantní špagety."
Moje nejoblíbenější věci:
Moje tepláky - mám jich hrozně moc
Taylor Swift. Mluvím s ní každý den.
Zpěv a tanec
Moje rodina
Nákupy oblečení
Chození na filmy
Moji zachránění psi


Selena Gomez rappuje

9. dubna 2011 v 19:52
Na You Tube jsem našla video na kterém Sel rappuje song od Nicki Minaj Super Bass sama ten song žeru a Selena jak jed vidět asi taky.

New Movie Monte Carlo

9. dubna 2011 v 19:45
Sem tak štˇastná že má Selena zase noý film jmenuje se Monte Carlo a už jsem na něho oběvila i TRAILER.

Who Says

9. dubna 2011 v 19:37
Už ste to taky slyšeli Sel má opět novou písničku dokonce i s videoklipem a jmenuje se Who Says a je jako kažý její song prostě nejlepší. Tak vám tady dávám ukázku tak na ni určitě mrkněte je super.

Selena Gomez & The Scene - Who Says

Selena Gomez & The Scene - Who Says